Сторінки, які найдовше не редагувалися
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Нижче показано до 500 результатів у діапазоні від #51 до #550.
Переглянути (попередні 500 | наступні 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- Жученко Григорій Михайлович (Яр Славутич) (16:31, 25 липня 2014)
- Фартушняк Дмитро Іванович (11:14, 11 листопада 2014)
- Блуменфельд Фелікс Михайлович (10:03, 12 листопада 2014)
- Вервес Григорій Давидович (10:48, 12 листопада 2014)
- Бровар Яків Іванович (15:47, 12 листопада 2014)
- Байдебура Павло Андрійович (16:35, 13 листопада 2014)
- Покаржевський Петро Дмитрович (15:44, 17 листопада 2014)
- Ритов Михайло Васильович (15:56, 17 листопада 2014)
- Соколов Віктор Вікторович (16:42, 17 листопада 2014)
- Текелі Петро Аврамович (12:28, 18 листопада 2014)
- Тростянецький Арон Абрамович (10:27, 24 листопада 2014)
- Тимохін Володимир Ілліч (11:34, 24 листопада 2014)
- Васильєв Василь Юхимович (11:14, 27 листопада 2014)
- Шпір (Cпір) Африкан Олександрович (13:09, 27 листопада 2014)
- Ганоцький Віктор Федорович (14:44, 27 листопада 2014)
- Давидов Володимир Миколайович (15:15, 27 листопада 2014)
- Дараган Юрій Юрійович (12:49, 5 грудня 2014)
- Доломан Євмен Михайлович (17:02, 8 грудня 2014)
- Заруба Юрій Володимирович (12:05, 10 грудня 2014)
- Зеров Микола Костянтинович (12:42, 10 грудня 2014)
- Івашкевич Ярослав (15:57, 10 грудня 2014)
- Карєв Григорій Андрійович (16:48, 10 грудня 2014)
- Климовський Семен (16:40, 11 грудня 2014)
- Костюк Григорій Силович (16:53, 11 грудня 2014)
- Кравцов Іван Васильович (12:20, 18 грудня 2014)
- Куроп’ятников Григорій Олександрович (12:44, 18 грудня 2014)
- Логвин Григорій Никонович (14:18, 26 грудня 2014)
- Нюренберг Амшей Маркович (12:49, 29 грудня 2014)
- Оболенський Євген Петрович (13:02, 29 грудня 2014)
- Островський Аббо (14:30, 29 грудня 2014)
- Плачинда Сергій Петрович (14:58, 29 грудня 2014)
- Усачов Леонід Антонович (15:49, 13 січня 2015)
- Браун Володимир Олександрович (16:10, 13 січня 2015)
- Бузько Дмитро Іванович (11:57, 14 січня 2015)
- Близнець Віктор Семенович (12:13, 14 січня 2015)
- Фісанович Ізраїль Ілліч (15:05, 14 січня 2015)
- Фойницький Олександр Федорович (16:18, 14 січня 2015)
- Хороманський Михайло Костянтинович (16:34, 14 січня 2015)
- Величковський Анатолій Євгенович (17:06, 14 січня 2015)
- Худякова Антоніна Федорівна (12:22, 21 січня 2015)
- Шашло Тимофій Максимович (12:41, 21 січня 2015)
- Шевченко Йосип Варфоломійович (12:56, 21 січня 2015)
- Шкловський Ісаак Володимирович (15:30, 21 січня 2015)
- Шкловський Ісаак Володимирович (Діонео) (15:36, 21 січня 2015)
- Шкода В'ячеслав Євгенович (15:52, 21 січня 2015)
- Ярош Віктор Петрович (16:18, 21 січня 2015)
- Балицький Григорій Васильович (10:55, 14 грудня 2015)
- Вишиваний Василь (14:19, 14 грудня 2015)
- Гессен Борис Михайлович (10:57, 15 грудня 2015)
- Гомберг Мозес (14:57, 16 грудня 2015)
- Ельман Михайло Саулович (15:12, 16 грудня 2015)
- Єфимовський Євген Амвросійович (17:53, 16 грудня 2015)
- Панченко Дмитро Іванович (16:09, 23 грудня 2015)
- Параконьєв Костянтин Йосипович (10:29, 24 грудня 2015)
- Завадовський Борис Михайлович (12:01, 24 грудня 2015)
- Кодьєв Петро Іванович (16:24, 24 грудня 2015)
- Козерацький Василь Федосійович (10:01, 25 грудня 2015)
- Подолов Моріс (16:07, 28 грудня 2015)
- Проскура Георгій Федорович (17:05, 28 грудня 2015)
- Корнер Віктор Дмитрович (09:38, 30 грудня 2015)
- Лащенко Ростислав Митрофанович (10:34, 30 грудня 2015)
- Семененко Олександр Платонович (15:01, 30 грудня 2015)
- Сергієнко Раїса Михайлівна (15:40, 30 грудня 2015)
- Бендеров Максим Васильович (09:38, 2 лютого 2016)
- Честахівський Григорій Миколайович (13:09, 2 лютого 2016)
- Чамлай Борис Феоктистович (14:22, 2 лютого 2016)
- Чабаненко Євгенія Михайлівна (12:01, 3 лютого 2016)
- Соколов Григорій Іванович (17:42, 5 лютого 2016)
- Таратута Віктор Костянтинович (17:52, 5 лютого 2016)
- Степняк-Кравчинський Сергій Михайлович (09:33, 8 лютого 2016)
- Силенко Лев (10:06, 8 лютого 2016)
- Загаров Олександр Леонідович (11:45, 8 лютого 2016)
- Мамадалієв Володимир Гаїбович (12:25, 8 лютого 2016)
- Маринич Олександр Мефодійович (16:01, 8 лютого 2016)
- Мацієвський Аркадій Юхимович (16:45, 8 лютого 2016)
- Мелешко Фотій Минович (16:52, 8 лютого 2016)
- Шульгин Яков Миколайович (17:07, 8 лютого 2016)
- Юцевич Євген Омелянович (17:25, 8 лютого 2016)
- Феферман Борис Веніаминович (09:38, 9 лютого 2016)
- Тобілевич Андрій Юрійович (11:48, 9 лютого 2016)
- Шульгин Володимир Якович (12:03, 9 лютого 2016)
- Айзеншток Ієремія Якович (14:51, 9 лютого 2016)
- Бойко Іван Кіндратович (16:29, 9 лютого 2016)
- Бошняк Микола Олексійович (17:32, 16 лютого 2016)
- Бракер Наталія Аркадіївна (17:24, 18 лютого 2016)
- Бранке Володимир Юлійович (17:40, 18 лютого 2016)
- Бродський Лазар Ізраїльович (16:01, 19 лютого 2016)
- Вінтенко Борис Михайлович (16:44, 19 лютого 2016)
- Мокрієв Юрій Олексійович (14:46, 10 березня 2016)
- Бострем Георгій Едуардович (17:31, 25 березня 2016)
- Журлива Олена (14:21, 4 квітня 2016)
- Микитенко Іван Кіндратович (10:01, 5 квітня 2016)
- Білль-Білоцерківський Володимир Наумович (11:58, 30 червня 2016)
- Ротмістров Павло Олексійович (12:52, 30 червня 2016)
- Балановська Леоніда Миколаївна (18:06, 14 листопада 2016)
- Андреєва Раїса Андріївна (18:13, 14 листопада 2016)
- Божій Михайло Михайлович (13:17, 15 листопада 2016)
- Бурко Євген Володимирович (15:14, 15 листопада 2016)
- Бузуляк Анатолій Віталійович (17:25, 16 листопада 2016)
- Вербовий Максим Вікторович (18:33, 17 листопада 2016)
- Вінаров Ісидор Володимирович (20:24, 18 листопада 2016)
- Гершфельд Давид Григорович (17:32, 22 листопада 2016)
- Голий Віктор Анатолійович (17:49, 23 листопада 2016)
- Горовенко Ігор Сергійович (11:13, 25 листопада 2016)
- Гурічев Андрій Вікторович (11:23, 25 листопада 2016)
- Дорба Іван Васильович (10:18, 30 листопада 2016)
- Дейнекін Валерій Дмитрович (10:19, 30 листопада 2016)
- Діанов Григорій Юрійович (10:22, 30 листопада 2016)
- Дорогий Семен Васильович (10:30, 30 листопада 2016)
- Єременко Василь Георгійович (14:04, 30 листопада 2016)
- Барабаш Світлана Григорівна (14:53, 30 листопада 2016)
- Зіоров Михайло Захарович (15:47, 30 листопада 2016)
- Калачевський (Колачевський) Михайло Миколайович (16:04, 30 листопада 2016)
- Клименко Яків Дмитрович (16:20, 30 листопада 2016)
- Олефіренко Юрій Борисович (16:34, 30 листопада 2016)
- Коверга Анатолій Софронович (16:35, 30 листопада 2016)
- Коган Поліна Йосипівна (16:53, 30 листопада 2016)
- Майстерюк Роман Андрійович (16:55, 30 листопада 2016)
- Кожедуб Іван Микитович (17:52, 30 листопада 2016)
- Коптєв Анатолій Андрійович (09:49, 1 грудня 2016)
- Костюк Віталій Володимирович (11:58, 1 грудня 2016)
- Крижанівський Данило Якович (13:05, 1 грудня 2016)
- Мексін Яків Петрович (09:34, 5 грудня 2016)
- Янушевич Ганна Яківна (16:49, 28 грудня 2016)
- Шелухін Сергій Павлович (17:16, 28 грудня 2016)
- Разумний Олександр Юхимович (17:52, 28 грудня 2016)
- Кулигін Олег Борисович (09:35, 29 грудня 2016)
- Лашкул Віталій Леонідович (09:35, 29 грудня 2016)
- Нікітін Фауст Васильович (09:35, 29 грудня 2016)
- Негретов Павло Іванович (09:36, 29 грудня 2016)
- Панков Лев Миколайович (09:36, 29 грудня 2016)
- Порецький Платон Сергійович (09:37, 29 грудня 2016)
- Правосудько Ігор Миколайович (09:43, 29 грудня 2016)
- Самохін Антон Олексійович (10:19, 29 грудня 2016)
- Сарана Федір Кузьмович (11:17, 29 грудня 2016)
- Шевченко Сергій Іванович (11:19, 29 грудня 2016)
- Сніцар Павло Леонідович (12:01, 29 грудня 2016)
- Степанок Володимир Іванович (12:10, 29 грудня 2016)
- Фундуклей Іван Іванович (12:28, 29 грудня 2016)
- Тельнов Євген Львович (12:42, 29 грудня 2016)
- Тищенко Микола Іванович (15:23, 29 грудня 2016)
- Хижняков Василь Васильович (17:53, 25 січня 2017)
- Волкотруб Віталій Юрійович (16:05, 19 квітня 2017)
- Волощук Семен Миколайович (16:40, 19 квітня 2017)
- Вороний Микола Кіндратович (14:07, 20 квітня 2017)
- Побережець Роман Борисович (16:37, 15 вересня 2017)
- Рябий Дмитро Володимирович (16:37, 15 вересня 2017)
- Савін Віктор Маркіянович (08:43, 19 вересня 2017)
- Торговець Зоя Вікторівна (09:16, 19 вересня 2017)
- Аврахов Григорій Герасимович (09:27, 19 вересня 2017)
- Бенардос Микола Миколайович (09:49, 19 вересня 2017)
- Третяков Віктор Михайлович (09:59, 19 вересня 2017)
- Бокій Нінель Михайлівна (10:16, 19 вересня 2017)
- Громовий Денис Володимирович (10:27, 19 вересня 2017)
- Федорус Григорій Аврамович (10:29, 19 вересня 2017)
- Довгий Микола Григорович (10:53, 19 вересня 2017)
- Черноморченко Ростислав Олександрович (11:13, 19 вересня 2017)
- Кирдан Борис Петрович (11:16, 19 вересня 2017)
- Ковпак Василь Ксенофонтович (11:52, 19 вересня 2017)
- Шаповал Олександр Сергійович (11:56, 19 вересня 2017)
- Шимчик Ярослав Володимирович (13:29, 19 вересня 2017)
- Кохан Анатолій Ілліч (13:47, 19 вересня 2017)
- Шутенко Кім Олександрович (13:49, 19 вересня 2017)
- Кравченко Анатолій Іванович (14:05, 19 вересня 2017)
- Кузьминський Франц Олександрович (14:15, 19 вересня 2017)
- Дудченко (Ковбасенко) Іван Степанович (17:48, 2 листопада 2017)
- Волохов Олексій Олегович (16:01, 3 листопада 2017)
- Венгеровський Яків (Венгер Джон) (16:02, 3 листопада 2017)
- Гончаренко Валерій Васильович (16:03, 3 листопада 2017)
- Бузейніков Сергій Миколайович (16:04, 3 листопада 2017)
- Височин Вадим Едуардович (16:05, 3 листопада 2017)
- Владимирова Валентина Харлампіївна (16:05, 3 листопада 2017)
- Журавленко Павло Максимович (16:34, 3 листопада 2017)
- Калашник Яків Петрович (16:44, 3 листопада 2017)
- Липа Олексій Лаврентійович (17:07, 3 листопада 2017)
- Мазур Іван Степанович (17:21, 3 листопада 2017)
- Морозовський Ной Самуїлович (17:32, 3 листопада 2017)
- Остапенко Василь Макарович (17:54, 3 листопада 2017)
- Зборовська Фанні Ісаківна (11:44, 6 листопада 2017)
- Пашко Олександр Іванович (12:12, 6 листопада 2017)
- Плющ Михайло Вікторович (12:54, 6 листопада 2017)
- Дигало Валентина Максимівна (13:03, 6 листопада 2017)
- Соколовська Жанна Павлівна (14:36, 6 листопада 2017)
- Томак Микола Миколайович (14:49, 6 листопада 2017)
- Кундієв Юрій Ілліч (15:25, 6 листопада 2017)
- Гар Віра Євгенівна (10:58, 26 грудня 2017)
- Гвоздецький Володимир Павлович (11:14, 26 грудня 2017)
- Доленко Григорій Назарович (11:21, 26 грудня 2017)
- Крадожон Роман Павлович (09:50, 3 січня 2018)
- Кривенко Максим Ігоревич (10:04, 3 січня 2018)
- Кучер Валерій Анатолійович (10:15, 3 січня 2018)
- Стависький Ізяслав Михайлович (11:10, 3 січня 2018)
- Кондаков Олександр Володимирович (16:39, 22 січня 2018)
- Ліпатов Андрій Юрійович (09:57, 24 квітня 2018)
- Ширман Натан Ісаакович (12:01, 4 травня 2018)
- Бабич Олександр Володимирович (15:36, 5 липня 2018)
- Пруслін Наум Ісакович (16:11, 5 липня 2018)
- Балога Петро Іванович (16:29, 5 липня 2018)
- Тішкін Олег Васильович (16:33, 5 липня 2018)
- Пестушко Костянтин Юрійович (08:49, 6 липня 2018)
- Носкова Катерина Володимирівна (09:11, 6 липня 2018)
- Бондаренко Марфа Сидорівна (11:01, 6 липня 2018)
- Музика Артур Сергійович (11:04, 6 липня 2018)
- Глобенко Олексій Іванович (11:12, 6 липня 2018)
- Глушко Олександр Олександрович (11:23, 6 липня 2018)
- Горячко Лідія Григорівна (11:35, 6 липня 2018)
- Левицький Федір Васильович (11:58, 6 липня 2018)
- Куценов Олександр Сергійович (13:19, 6 липня 2018)
- Кравченко Сергій Миколайович (13:43, 6 липня 2018)
- Котовий Сергій Феліксович (14:04, 6 липня 2018)
- Добровольський Костянтин Ерастович (14:05, 6 липня 2018)
- Косєєв Сергій Вікторович (14:35, 6 липня 2018)
- Ільїн Андрій Миколайович (15:10, 6 липня 2018)
- Каневський Амінадав Мойсейович (15:35, 6 липня 2018)
- Кир’янов Володимир Васильович (15:48, 6 липня 2018)
- Капелюха Сергій Вікторович (15:53, 6 липня 2018)
- Караташ Володимир Михайлович (16:04, 6 липня 2018)
- Жук Олег Олегович (09:35, 17 липня 2018)
- Баранович Іван Прокопович (14:00, 18 липня 2018)
- Барський Михайло Ілліч (14:16, 18 липня 2018)
- Басистий Микола Єфремович (14:36, 18 липня 2018)
- Борисова Маргарита Миколаївна (15:57, 18 липня 2018)
- Бузанов Іван Феоктистович (14:57, 24 липня 2018)
- Гаркавенко Віктор Олександрович (15:16, 24 липня 2018)
- Богульський Анатолій Андрійович (10:38, 30 серпня 2018)
- Білостоцький Юхим Ісайович (11:43, 30 серпня 2018)
- Бойко Віктор Михайлович (11:45, 30 серпня 2018)
- Бойко Роман Вікторович (11:53, 30 серпня 2018)
- Гаіцький Олександр Володимирович (13:18, 30 серпня 2018)
- Гаїцький Олександр Володимирович (13:21, 30 серпня 2018)
- Добровольський Сергі́й Валері́йович (14:21, 30 серпня 2018)
- Добровольський Сергій Валерійович (14:22, 30 серпня 2018)
- Жолдак Олесь Іванович (14:33, 30 серпня 2018)
- Карнаух Віктор Вікторович (15:28, 30 серпня 2018)
- Кобець Григорій Якович (15:36, 30 серпня 2018)
- Козленко Сергій Миколайович (16:45, 7 вересня 2018)
- Плотнір Федір Миколайович (13:55, 2 жовтня 2018)
- Демещенко Лідія Іванівна (16:06, 12 жовтня 2018)
- Крегул Михайло Васильович (15:18, 29 жовтня 2018)
- Кульчицький Микола Леонідович (15:37, 29 жовтня 2018)
- Недеря Віктор Григорович (15:55, 29 жовтня 2018)
- Нікольський Юрій Олександрович (16:06, 29 жовтня 2018)
- Озеров Максим Петрович (16:14, 29 жовтня 2018)
- Велігін Петро Володимирович (16:44, 29 жовтня 2018)
- Власенко Юрій Олександрович (16:56, 29 жовтня 2018)
- Колесников Сергій Вікторович (17:19, 29 жовтня 2018)
- Кулик Леонід Олексійович (17:36, 29 жовтня 2018)
- Завгородній Ларіон Захарович (15:30, 3 грудня 2018)
- Іскандаров Віталій Нуралійович (16:06, 3 грудня 2018)
- Корж Віктор Федорович (16:55, 3 грудня 2018)
- Нестеренко Герасим Онуфрійович (17:33, 3 грудня 2018)
- Марков Іван Анатолійович (17:44, 3 грудня 2018)
- Оверченко Кость Гаврилович (15:12, 4 грудня 2018)
- Перебийніс Григорій Миколайович (15:53, 4 грудня 2018)
- Аліщенко Іван Альбертович (16:15, 4 грудня 2018)
- Пращур Валентина Семенівна (17:13, 4 грудня 2018)
- Придатко Дмитро Миколайович (17:34, 4 грудня 2018)
- Романов Федір Анатолійович (11:01, 5 грудня 2018)
- Сердюк Валентина Онисимівна (11:19, 5 грудня 2018)
- Синиця Григорій Іванович (11:52, 5 грудня 2018)
- Сімонов Олександр Олександрович (12:08, 5 грудня 2018)
- Сорокін Гаврило Іванович (15:01, 5 грудня 2018)
- Суслов Онисим Зіновійович (15:20, 5 грудня 2018)
- Танковський Євген Анатолійович (16:11, 5 грудня 2018)
- Тарловський Марк Аркадійович (16:33, 5 грудня 2018)
- Федитник Віталій Валерійович (16:54, 5 грудня 2018)
- Цуркан Дмитро Володимирович (17:04, 5 грудня 2018)
- Хомчук Олег Васильович (17:15, 5 грудня 2018)
- Сорока Семен Климович (11:43, 26 грудня 2018)
- Яковлєв Леонід Георгійович (12:10, 26 грудня 2018)
- Марко Василь Петрович (09:53, 28 грудня 2018)
- Овчаренко Федір Гнатович (14:24, 28 грудня 2018)
- Погрібний Віктор Олексійович (14:50, 28 грудня 2018)
- Аров Борис Лазаревич (09:56, 17 жовтня 2019)
- Бабан Віталій Юрійович (10:28, 17 жовтня 2019)
- Біба Петро Микитович (11:25, 17 жовтня 2019)
- Білуха Микола Тимофійович (11:48, 17 жовтня 2019)
- Братченко Іван Григорович (13:27, 17 жовтня 2019)
- Григорук Євген Максимович (13:40, 17 жовтня 2019)
- Гришин Сергій Миколайович (13:58, 17 жовтня 2019)
- Далекий Микола Олександрович (14:11, 17 жовтня 2019)
- Завіна Віталій Іванович (14:34, 17 жовтня 2019)
- Кузьменко Віктор Якович (15:32, 17 жовтня 2019)
- Левандовський Микола Євгенович (15:54, 17 жовтня 2019)
- Майхровська Жанна Силівна (16:18, 17 жовтня 2019)
- Миценко Михайло Петрович (16:34, 17 жовтня 2019)
- Мороз Валентин Леонідович (16:50, 17 жовтня 2019)
- Рикалов Роман Валерійович (10:31, 21 жовтня 2019)
- Рябошапка Олександр Антонович (10:32, 21 жовтня 2019)
- Скалько Світлана Леонідівна (10:45, 21 жовтня 2019)
- Стоян Микола Олександрович (11:06, 21 жовтня 2019)
- Фільштейн Леонід Михайлович (12:51, 21 жовтня 2019)
- Хоменко Іван Євтихійович (13:02, 21 жовтня 2019)
- Хомандюк Микола Васильович (13:02, 21 жовтня 2019)
- Ципін Віталій Семенович (13:08, 21 жовтня 2019)
- Моторний Олександр Давидович (13:14, 21 жовтня 2019)
- Чернов Леонід Кіндратович (13:15, 21 жовтня 2019)
- Шершень Андрій Олексійович (13:40, 21 жовтня 2019)
- Мошуренко Василь Петрович (13:47, 21 жовтня 2019)
- Широков Віталій Валерійович (13:50, 21 жовтня 2019)
- Народовий Леонід Миколайович (14:02, 21 жовтня 2019)
- Юр’єв Валерій (Валер’ян) Олексійович (14:12, 21 жовтня 2019)
- Непоменко Федір Іванович (14:19, 21 жовтня 2019)
- Нечерда Борис Андрійович (14:36, 21 жовтня 2019)
- Пастушенко Аркадій Юхимович (14:47, 21 жовтня 2019)
- Петрович Віталій Іванович (15:02, 21 жовтня 2019)
- Письменний Степан Іларіонович (15:21, 21 жовтня 2019)
- Пойда Артем Володимирович (15:35, 21 жовтня 2019)
- Понеділок Микола Васильович (16:00, 21 жовтня 2019)
- Загравенко Анатолій Романович (15:34, 20 серпня 2020)
- Бойко Вадим Леонідович (08:43, 28 серпня 2020)
- Таранець Олександр Михайлович (09:12, 28 серпня 2020)
- Тобілевич-Тарковська Надія Карлівна (09:21, 28 серпня 2020)
- Білінська-Богданович Анна (08:13, 2 вересня 2020)
- Тезяков Микола Іванович (08:18, 2 вересня 2020)
- Яловець Євген Андрійович (08:24, 2 вересня 2020)
- Шелестов Володимир Степанович (16:50, 2 вересня 2020)
- Торчинський Михайло Ісайович (08:43, 7 вересня 2020)
- Остен-Сакен Дмитро Єрофійович (16:23, 20 листопада 2020)
- Березняк Борис Тихонович (10:37, 10 лютого 2021)
- Березовський Микола Давидович (12:16, 10 лютого 2021)
- Будде Євген Федорович (13:30, 10 лютого 2021)
- Бутенко Микола Валерійович (13:49, 10 лютого 2021)
- Варламов Михайло Лукич (16:44, 10 лютого 2021)
- Варун-Секрет Сергій Тимофійович (16:56, 10 лютого 2021)
- Віткоп Міллі (Віткопська Емілія) (17:09, 10 лютого 2021)
- Вольський Серафим Андрійович (17:25, 10 лютого 2021)
- Гельбах Павло Олександрович (17:49, 10 лютого 2021)
- Гоняєв Михайло Костянтинович (10:12, 11 лютого 2021)
- Градовський Григорій Костянтинович (10:43, 11 лютого 2021)
- Григорів Микола Олександрович (11:44, 11 лютого 2021)
- Грабовський Міхал Антонович (12:17, 11 лютого 2021)
- Гус Михайло Семенович (12:32, 11 лютого 2021)
- Добролежа Анатолій Тимофійович (12:51, 11 лютого 2021)
- Добролежа Микола Тимофійович (14:10, 11 лютого 2021)
- Донець Михайло Олександрович (14:30, 11 лютого 2021)
- Жеребцов Юрій Олександрович (15:15, 11 лютого 2021)
- Заруба Костянтин Васильович (16:04, 11 лютого 2021)
- Іщенко Олександр Володимирович (16:30, 11 лютого 2021)
- Казнадій Іван Васильович (16:51, 11 лютого 2021)
- Каніковський Іван Семенович (17:06, 11 лютого 2021)
- Кізім Петро Анатолійович (17:36, 11 лютого 2021)
- Король Віталій Вікторович (09:19, 12 лютого 2021)
- Лисенко Олексій Сергійович (09:59, 12 лютого 2021)
- Лігостов Вільям Олексійович (10:58, 12 лютого 2021)
- Луцко Анатолій Степанович (11:58, 12 лютого 2021)
- Магар Володимир Герасимович (12:15, 12 лютого 2021)
- Мельник Петро Іванович (12:42, 12 лютого 2021)
- Метлинський Микола Володимирович (12:59, 12 лютого 2021)
- Миколюк Василь Корнійович (14:02, 12 лютого 2021)
- Новак Василь Васильович (14:17, 12 лютого 2021)
- Павлюк Ярослав Ярославович (14:31, 12 лютого 2021)
- Панченко Володимир Євгенович (15:52, 12 лютого 2021)
- Лінцер Раїса Ісаївна (10:46, 15 лютого 2021)
- Свобода Віктор Леонтійович (11:08, 15 лютого 2021)
- Семенов Георгій Гнатович (11:31, 15 лютого 2021)
- Серебрянський Марк Ісакович (11:44, 15 лютого 2021)
- Смотренко Вадим Васильович (12:37, 15 лютого 2021)
- Суржок Микола Андрійович (12:50, 15 лютого 2021)
- Талмуд Давид Львович (15:00, 15 лютого 2021)
- Татомир Костянтин Іванович (15:18, 15 лютого 2021)
- Френчко Віктор Васильович (15:50, 15 лютого 2021)
- Цетлін Мойсей Наумович (16:14, 15 лютого 2021)
- Янчуков Станіслав Миколайович (09:26, 16 лютого 2021)
- Панченко Дмитро Миколайович (15:35, 17 лютого 2021)
- Ратмиров Андрій Юхимович (15:37, 17 лютого 2021)
- Присяжний Євгеній Миколайович (15:38, 17 лютого 2021)
- Тендюк Леонід Михайлович (17:39, 2 березня 2021)
- Задирака Пилип Макарович (15:06, 2 липня 2021)
- Петраков Віктор Васильович (16:13, 7 липня 2021)
- Андрієвський Олексій Олександрович (11:34, 10 листопада 2021)
- Арістова Ольга Леонідівна (11:52, 10 листопада 2021)
- Бєлаковський Олег (Самуїл) Маркович (12:20, 10 листопада 2021)
- Бондаренко Григорій Антонович (12:38, 10 листопада 2021)
- Борисов Микола Іванович (12:47, 10 листопада 2021)
- Чміленко Віктор Іванович (14:59, 10 листопада 2021)
- Бойко Юрій Миколайович (15:52, 10 листопада 2021)
- Борисонік Зіновій Борисович (16:21, 10 листопада 2021)
- Войченко Гарій Олександрович (16:54, 10 листопада 2021)
- Воловац Михайло Петрович (17:08, 10 листопада 2021)
- Галицький Микола Олександрович (17:36, 10 листопада 2021)
- Галушкін Василь Максимович (17:47, 10 листопада 2021)
- Голов’янко Зіновій Степанович (11:26, 11 листопада 2021)
- Гомберг Дмитро Ілліч (11:47, 11 листопада 2021)
- Гупало Денис Мусійович (12:15, 11 листопада 2021)
- Данилевич Всеволод Миколайович (12:45, 11 листопада 2021)
- Данишевський Семен Ісаакович (14:21, 11 листопада 2021)
- Доcтоєвський Андрій Михайлович (15:05, 11 листопада 2021)
- Дума Павло Михайлович (15:19, 11 листопада 2021)
- Дьяков Анатолій Віталійович (15:39, 11 листопада 2021)
- Жаренко Лаврентій Семенович (15:58, 11 листопада 2021)
- Желтобрюх Віктор Миколайович (16:28, 11 листопада 2021)
- Золотаревський Ісидор Самійлович (17:22, 11 листопада 2021)
- Зубицький Данило Никифорович (17:40, 11 листопада 2021)
- Касвінов Марко Костянтинович (10:44, 12 листопада 2021)
- Касьян Іван Іванович (11:07, 12 листопада 2021)
- Каюков Василь Іванович (11:15, 12 листопада 2021)
- Кожум’яка Степан Демидович (11:48, 12 листопада 2021)
- Кропивницька Олександра Марківна (12:11, 12 листопада 2021)
- Лукін Юхим Іудович (12:28, 12 листопада 2021)
- Лятошинський Борис Миколайович (12:56, 12 листопада 2021)
- Михайлик Михайло Карпович (14:39, 12 листопада 2021)
- Міансарова Тамара Григорівна (14:56, 12 листопада 2021)
- Мілько Василь Іванович (15:09, 12 листопада 2021)
- Недайкаша Василь Денисович (15:24, 12 листопада 2021)
- Ніколаєв Валентин Володимирович (15:44, 12 листопада 2021)
- Нога Василь Якович (15:58, 12 листопада 2021)
- Овчаренко Іван Тихонович (15:49, 17 листопада 2021)
- Писанко Микола Миколайович (16:02, 17 листопада 2021)
- Пойченко Михайло Іванович (16:37, 17 листопада 2021)
- Розенштейн Лев Маркович (16:51, 17 листопада 2021)
- Попільницький Олексій Захарович (17:09, 17 листопада 2021)
- Сисолін Петро Васильович (17:29, 17 листопада 2021)
- Скрипник Лариса Григорівна (17:41, 17 листопада 2021)
- Станіславський Микола Дмитрович (12:45, 18 листопада 2021)
- Перімонд Едмонд Густавович (13:58, 18 листопада 2021)
- Суетін Олексій Степанович (14:19, 18 листопада 2021)
- Тютюшкін Семен Фокович (14:53, 18 листопада 2021)
- Хромченко Соломон Маркович (15:41, 18 листопада 2021)
- Шулов Аарон Зельманович (09:59, 19 листопада 2021)
- Штолько Валентин Григорович (10:09, 19 листопада 2021)
- Яриніч Володимир Іларіонович (10:33, 19 листопада 2021)
- Бульдович Сергій Іванович (13:52, 27 травня 2022)
- Добровольський Спиридон Петрович (12:26, 8 червня 2022)
- Сабада Олександр Борисович (11:17, 2 серпня 2022)
- Шульгин Олександр Якович (12:45, 20 грудня 2022)
- Бабанський Ігор Тихонович (12:13, 23 грудня 2022)
- Бевзенко Степан Пилипович (13:16, 28 грудня 2022)
- Бершадський Рудольф Юлійович (16:25, 28 грудня 2022)
- Биков Віктор Іванович (16:43, 28 грудня 2022)
- Білобабченко Сергій Гаврилович (17:01, 28 грудня 2022)
- Білоус-Гарасевич Марія Савівна (17:30, 28 грудня 2022)
- Бойко Володимир Григорович (17:47, 28 грудня 2022)
- Бойчук Андрій Прокопович (18:05, 28 грудня 2022)
- Ботнар Юрій Семенович (18:30, 28 грудня 2022)
- Буяльський Болеслав Адамович (22:55, 28 грудня 2022)
- Висікан Панас Захарович (23:14, 28 грудня 2022)
- Волошин Олександр Федорович (23:34, 28 грудня 2022)
- Ворфлик Анатолій Васильович (23:49, 28 грудня 2022)
- Дорош Юхим Якович (00:09, 29 грудня 2022)
- Дьяконов Геннадій Віталійович (00:21, 29 грудня 2022)
- Ждаха Амвросій Андрійович (12:46, 29 грудня 2022)
- Журба Тамара Гнатівна (13:09, 29 грудня 2022)
- Зайденшнур Евеліна Юхимівна (13:34, 29 грудня 2022)
- Зонін Олександр Ілліч (13:59, 29 грудня 2022)
- Куликов Віталій Миколайович (17:34, 29 грудня 2022)
- Матвієнко Андрій Віталійович (17:59, 29 грудня 2022)
- Обжелян Юрій Васильович (18:26, 29 грудня 2022)
- Олінський Іван Григорович (18:37, 29 грудня 2022)
- Солгутовський Леонід Ізрайлович (18:49, 29 грудня 2022)
- Чижов Борис Гнатович (21:37, 29 грудня 2022)
- Шаповалов Сергій Гаврилович (22:20, 29 грудня 2022)
- Шарандак Павло Спиридонович (22:36, 29 грудня 2022)
- Шурапов Володимир Петрович (22:55, 29 грудня 2022)
- Дворський Анатолій Михайлович (23:19, 29 грудня 2022)
- Голованівський Сава Овсійович (23:41, 29 грудня 2022)
- Гольденберг Яків Маркович (23:58, 29 грудня 2022)
- Іванко Андрій Борисович (13:05, 18 січня 2023)
- Арго (Гольденберг) Абрам Маркович (10:48, 9 лютого 2023)
- Берізка (Шарандак-Бровченко) Галина Спиридонівна (10:50, 9 лютого 2023)
- Гончаренко Борис Аврамович (12:25, 9 лютого 2023)
- Дайдакулов Роман Миколайович (12:49, 9 лютого 2023)
- Зелений Павло Олександрович (13:06, 9 лютого 2023)
- Кердіваренко Олександр Федорович (14:56, 17 лютого 2023)
- Кокуленко Борис Григорович (15:16, 17 лютого 2023)
- Колечкін Петро Васильович (15:31, 17 лютого 2023)
- Корнієць Валерій Петрович (17:31, 17 лютого 2023)
- Кривенко Віталій Єфремович (09:50, 20 лютого 2023)
- Ножнов Михайло Михайлович (11:23, 20 лютого 2023)
- Проценко Іван Сергійович (11:44, 20 лютого 2023)
- Карпа Тарас Степанович (15:58, 24 лютого 2023)
- Паршутін Олег Володимирович (12:58, 8 березня 2023)
- А (13:02, 8 березня 2023)
- Б (09:32, 9 березня 2023)
- В (09:33, 9 березня 2023)
- Є (09:34, 9 березня 2023)
- Ж (09:34, 9 березня 2023)
- І (09:35, 9 березня 2023)
- Л (09:36, 9 березня 2023)
- М (09:36, 9 березня 2023)
- Н (09:37, 9 березня 2023)
- О (09:37, 9 березня 2023)
- Р (09:37, 9 березня 2023)
- С (09:38, 9 березня 2023)
- Т (09:39, 9 березня 2023)
- У (09:39, 9 березня 2023)
- Ф (09:40, 9 березня 2023)
- Х (09:40, 9 березня 2023)
- Ц (09:41, 9 березня 2023)
- Ш (09:41, 9 березня 2023)
- Ю (09:41, 9 березня 2023)
- Я (09:42, 9 березня 2023)
- Коцюк (Природна) Наталя Корніївна (14:21, 10 березня 2023)
- Шимановський Кароль (15:25, 10 березня 2023)
- Шліфер Леонід Йосипович (11:23, 16 березня 2023)
- Юра Гнат Петрович (13:01, 10 квітня 2023)
- З (14:27, 11 квітня 2023)
- Забіляста Лідія Леонідівна (15:14, 11 квітня 2023)
- Завадський Михайло Ромулович (11:07, 25 квітня 2023)
- Яновський Юрій Іванович (13:05, 2 травня 2023)
Переглянути (попередні 500 | наступні 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).