Аліщенко Іван Альбертович

Матеріал з wiki
Перейти до: навігація, пошук

Вадим Леонідович Бойко

народився — 21.02.1980
місце народження – с.Торговиця, Новоархангельський район, Кіровоградська обл.
дата смерті — 18.10.2014
місце смерті - смт Велика Новосілка, Донецька область
місце поховання — с. Торговиця, Новоархангельський район, Кіровоградська область

Вадим Леонідович Бойко (21 лютого 1980, с. Торговиця Новоархангельський район, Кіровоградська область – 18 жовтня 2014, смт Велика Новосілка, Донецька область) – капітан Збройних сил України, учасник війни на сході України, командир роти (78-й окремий батальйон матеріально-технічного забезпечення).

Зміст

Життя і діяльність

Аліщенко Іван Альбертович народився 21 лютого 1980 року в с. Торговиця в родині вчителів Альберта Івановича та Надії Георгіївни Аліщенків. В 1986 році пішов у перший клас Торговицької загальноосвітньої школи. Першим вчителем, наставником була його мати – Надія Георгіївна. З п’ятого по дев’ятий клас навчався під керівництвом Демченко Любові Григорівни. В 1994 році закінчив 9 класів. Іван з дитинства мріяв стати військовим і став ним, закінчивши спочатку військовий ліцей, а потім Одеський інститут сухопутних військ. Він наскільки любив свою професію, що рідні і друзі щиро цьому дивувалися. Прощали за недодану ним любов і розуміли його відданість улюбленій роботі батьки. Вони не приховували гордість за сина. З розумінням ставилася до постійної зайнятості чоловіка його дружина Марина. Іван обожнював свою єдину донечку Ангеліну. І радів кожній миті, проведеній з нею. Іван Аліщенко був не лише справжнім офіцером, прекрасним фахівцем, а й гарним сім’янином. Проходив службу у 17 танковій дивізії, у 17 окремій танковій бригаді.

AlishenkoIA2.jpg

З початку літа 2014 року в складі 78 ОБМЗ брав участь в антитерористичній операції. В неповних 35 років солдати називали командира роти «Батя» (позивний), хоча багатьом з них уже було за 40. Неодноразово командир роти зі своїми воїнами потрапляв у складні військові ситуації, в «лапи» сепаратистів, не раз відчували «гуманітарний вантаж російських конвоїв», осколки яких прошивали кабіни бензовозів та військових машин.

Іван Аліщенко загинув 18 жовтня 2014 року під час виконання бойового завдання в смт Велика Новосілка (Донецька область). Жорстока смерть обірвала його життя в 34 роки.

Пам'ять

Похований Аліщенко Іван Альбертович 20 жовтня 2014 року на цвинтарі села Торговиця Новоархангельського району Кіровоградської області.

Бібліографія

Мартинюк Л. Новоархангельщина у жалобі / Л. Мартинюк // Колос. - 2014. - 22 жовтня. - С. 1: фот

Web-ресурси

Книга пам`яті полеглих за Україну. Аліщенко Іван Альбертович

Герої не вмирають. Аліщенко Іван Альбертович

Сайт допомоги сім`ям загиблих учасників АТО. Небесна гвардія

Кіровоградщина пам`ятає… Книга пам`яті. Кіровоградська область

Новоархангельська районна бібліотека

Точка доступу. Керівництво Кіровоградського гарнізону висловило співчуття з приводу загибелі своїх бійців

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Євгена Маланюка

Новоархангельська районна державна адміністрація. Наші герої

Воїнам Кривого Рогу, які віддали життя за Україну

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти